Tvarkaraštis

Timetable is subject to minor changes
(atnaujinta 2017.08.13 15:47)

Main
stage
Chill
forest
Big
Tipi
Small
tipi
Near
Forest
tipi
temazcal Craft
area
Other
spaces
Friday21:00 OPENING RITUAL: The establishment of fire, Song & Drum circle, fire show 21:00
21:30 21:30
22:00 22:00
22:30 22:30
23:00 23:00
23:30 23:30
23:55 Temazcal 23:55
00:25 00:25
00:55 00:55
01:25 01:25
01:30 Meteor shower 01:30
02:00 02:00
02:30 02:30
03:00 03:00
03:30 03:30
04:00 04:00
04:30 04:30
05:00 05:00
05:30 05:30
06:00 06:00
06:30 06:30
07:00 07:00
07:30 07:30
08:00 08:00
08:30 08:30
Saturday09:00 Vinyasa Yoga 09:00
09:30 09:30
10:00 QiGong 10:00
10:30 10:30
11:00 soundcheck Makrame ir kokosiniu žvakių gamyba. Nušvieskime takelį žibintėliais 11:00
11:30 Mineral kingdom 11:30
12:00 Valgomi laukiniai augalai Rebirthing Makrame ir kokosiniu žvakių gamyba / Artoteka: Origami / Raugo keramika Įvairūs masažai / Asmeninės sesijos / Sachadža joga / Lauko darželis / Smaragdo miestas / Watsu / Batika / ... 12:00
12:30 Ufo Live 12:30
13:00 Artoteka: Aitvarų dirbtuvės / Raugo keramika 13:00
13:30 Elder LILIJA TALMANTIENĖ 13:30
14:00 Lithuanian Spiritual Roots. Part I Archainis krepšių pynimas iš žolynų I dalis Kūno ir judesio terapija: Žemė ir dangus - mama ir tėtis Makrame - akmenėlių įrišimas / Artoteka: Kaleidoskopų dirbtuvės / Raugo keramika 14:00
14:30 14:30
15:00 Vrezh Milojan (kanklės) Live Makrame - akmenėlių įrišimas / Artoteka: Smėlio mandala / Raugo keramika 15:00
15:30 15:30
16:00 Sufi ZAREY Patrick Artoteka: Majų lėlės / Raugo keramika 16:00
16:30 16:30
17:00 Artoteka: Tapyba ant šilko / Raugo keramika 17:00
17:30 17:30
18:00 soundcheck Maxi Archainis krepšių pynimas iš žolynų II dalis Moters seksualinės energijos transformacija pagal TAO Women temazcal with Mariana Raugo keramika 18:00
18:30 Marianne Svašek Live 18:30
19:00 19:00
19:30 19:30
20:00 soundcheck 20:00
20:30 Tamsaulė Live Women's Circle with Alicia 20:30
21:00 Flying Fish Live 21:00
21:30 21:30
22:00 Kosminis Vilkas (etno world aya) 22:00
22:30 Uprising Tree Live 22:30
23:00 23:00
23:30 Tibetan rites - preparation for the night 23:30
08.13 Sanathana Green Jesus 08.13
00:30 00:30
01:00 01:00
01:30 01:30
02:00 02:00
02:30 02:30
03:00 03:00
03:30 03:30
04:00 04:00
04:30 04:30
05:00 05:00
05:30 05:30
Sunday06:00 Audrius Ramuva (etno ambient) 06:00
06:30 06:30
07:00 07:00
07:30 07:30
08:00 Spitzin 08:00
08:30 08:30
09:00 Vinyasa Yoga 09:00
09:30 09:30
10:00 QiGong Ana Žolininkystė Raugo keramika Įvairūs masažai / Asmeninės sesijos / Sachadža joga / Lauko darželis / Smaragdo miestas / Watsu / Batika / ... 10:00
10:30 10:30
11:00 Gabrielė Ašmontaitė (arfa) Live 11:00
11:30 Mystical Straw Gardens 11:30
12:00 Rebirthing Apie energetiką. Praktinis seminaras Rebirthing 12:00
12:30 12:30
13:00 [email protected] (oriental) 13:00
13:30 Apsauginių tradicinių juostų vyjimas / Raugo keramika 13:30
14:00 Giedrius Karaliūnas Live Lithuanian Spiritual Roots. Part II 14:00
14:30 14:30
15:00 soundcheck Malanka MARIANNE SVAŠEK: senovės Indijos vokalo DHRUPAD dirbtuvės (su registracija) Men temazcal with Graig Žalvario gintaro dirbtuvės / Raugo keramika 15:00
15:30 15:30
16:00 DANCE THERAPY WITH GONG MEDITATION 16:00
16:30 16:30
17:00 soundcheck Women's Circle with Anne-Laure Dambrelių užsiėmimas 17:00
17:30 17:30
18:00 soundcheck Apsauginių tradicinių juostų vyjimas / Raugo keramika 18:00
18:30 Sen Svaja Live 18:30
19:00 Tomorrow inshalah Live Aromaterapija Judesio terapija. Autentiškas aš. Autentiško judėjimo ritualas 19:00
19:30 soundcheck 19:30
20:00 SAIKHO Live Incense Making Raugo keramika 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
21:30 soundcheck 21:30
22:00 Shaman Jungle Live Druweed & Co 22:00
22:30 22:30
23:00 Tibetan rites - preparation for the night 23:00
23:30 Lueder 23:30
08.14 Zymosis (psychill) 08.14
00:30 00:30
01:00 Kasatka 01:00
01:30 01:30
02:00 Heliocentrism (psychill) 02:00
02:30 02:30
03:00 03:00
03:30 03:30
04:00 Noise Gust Mirror Me (ambient) 04:00
04:30 04:30
05:00 05:00
05:30 05:30
Monday06:00 Alienapia Ayo (ambient) 06:00
06:30 06:30
07:00 07:00
07:30 07:30
08:00 Vrezh Sanhata (live instrumental impro) Live 08:00
08:30 08:30
09:00 09:00
09:30 09:30
10:00 Moters vidinės galios joga Kasparas Bagdonas Žalvario gintaro dirbtuvės / Raugo keramika Įvairūs masažai / Asmeninės sesijos / Sachadža joga / Lauko darželis / Smaragdo miestas / Watsu / Batika / ... 10:00
10:30 10:30
11:00 QiGong SAIKHO dainavimo technikos ir balso meditacijos (su registracija) 11:00
11:30 LEELA Game 11:30
12:00 Gamtinė žemdirbystė 12:00
12:30 12:30
13:00 soundcheck 13:00
13:30 Ula Stosio (guitar) Live 13:30
14:00 Lauko akmenų ratas 14:00
14:30 14:30
15:00 Šamanizmas ir Amazonės gydomieji augalai Temazcal with Anne-Laure 15:00
15:30 soundcheck 15:30
16:00 Gong SOUND MYSTERY Live 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00
17:30 soundcheck Chants of the foremothers 17:30
18:00 Žaliukai Live 18:00
18:30 Petreikio trio Live 18:30
19:00 19:00
19:30 soundcheck Women's Circle with Laurita Peleniūte 19:30
20:00 Vrezh Milojan 20:00
20:30 Dzivasil Live 20:30
21:00 21:00
21:30 21:30
22:00 soundcheck Stellardrone 22:00
22:30 Mariana Cortesão Live 22:30
23:00 23:00
23:30 Tibetan rites - preparation for the night 23:30
08.15 Psykovsky 08.15
00:30 00:30
01:00 01:00
01:30 01:30
02:00 02:00
02:30 02:30
03:00 03:00
03:30 03:30
04:00 04:00
04:30 04:30
05:00 05:00
05:30 05:30
06:00 06:00
06:30 06:30
07:00 07:00
07:30 07:30
08:00 08:00
08:30 08:30
09:00 09:00
09:30 09:30
Tuesday10:00 Vinyasa Yoga Žalvario gintaro dirbtuvės / Raugo keramika Įvairūs masažai / Asmeninės sesijos / Sachadža joga / Lauko darželis / Smaragdo miestas / Watsu / Batika / ... 10:00
10:30 10:30
11:00 SAIKHO dainavimo technikos ir balso meditacijos (su registracija) 11:00
11:30 11:30
12:00 12:00
12:30 Stories from my elders and water protectors. Standing Rock. 12:30
13:00 13:00
13:30 13:30
14:00 14:00
14:30 14:30
15:00 Meadow Grass Ritual Celebration 15:00
15:30 15:30
16:00 16:00
16:30 soundcheck 16:30
17:00 SAINKHO Jam Session Live 17:00
17:30 17:30
18:00 CLOSING RITUAL 18:00
18:30 18:30
19:00 19:00
19:30 19:30
Main
stage
Chill
forest
Big
Tipi
Small
tipi
Near
Forest
tipi
temazcal Craft
area
Other
spaces