Tvarkaraštis

Tvarkaraštyje galimi neesminiai pasikeitimai

Pagrindinė
scena
Ramybės
scena
Geltona
palapinė
Tipis Juoda
palapinė
Atskiros
palapinės
Ketvirtadienis19:00 Atidarymas 19:00
19:30 19:30
20:00 Ricardas Kairaitis - Strazdas 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
21:30 Jam Session Gyvai 21:30
22:00 22:00
22:30 22:30
23:00 23:00
23:30 23:30
08.14 08.14
00:30 00:30
01:00 01:00
01:30 01:30
02:00 02:00
02:30 02:30
03:00 03:00
03:30 03:30
04:00 04:00
04:30 04:30
05:00 05:00
05:30 05:30
06:00 06:00
06:30 06:30
07:00 07:00
07:30 07:30
08:00 08:00
08:30 08:30
09:00 09:00
09:30 09:30
Penktadienis10:00 Chigun / Tai-chi 10:00
10:30 Molio/ raugo keramikos dirbtuvės 10:30
11:00 Tradicinis siuvinėjimas 11:00
11:30 Joga 11:30
12:00 12:00
12:30 soundcheck 12:30
13:00 Duonos kepimas 13:00
13:30 Uebanda Gyvai 13:30
14:00 Autentiškas šokis Molio/ raugo keramikos dirbtuvės 14:00
14:30 14:30
15:00 Gongai 15:00
15:30 15:30
16:00 soundcheck Reberfingas 16:00
16:30 Niranjana Gyvai 16:30
17:00 Vytinės juostos 17:00
17:30 Gintaro terapija 17:30
18:00 Etniniai šokiai ir rateliai 18:00
18:30 18:30
19:00 Molio/ raugo keramikos dirbtuvės 19:00
19:30 soundcheck Kontaktinė improvizacija Lauko pirtis 19:30
20:00 Ūdros vaikai Gyvai 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
21:30 soundcheck 21:30
22:00 Shaman Jungle Gyvai Green Jesus 22:00
22:30 22:30
23:00 Lueder 23:00
23:30 23:30
08.15 Kanc Cover 08.15
00:30 00:30
01:00 Kasatka 01:00
01:30 01:30
02:00 Droop 02:00
02:30 02:30
03:00 03:00
03:30 03:30
04:00 Dohm Silmaril 04:00
04:30 04:30
05:00 05:00
05:30 05:30
Šeštadienis06:00 Yade Spitzin 06:00
06:30 06:30
07:00 07:00
07:30 07:30
08:00 Subconscious Mind Ney + Trantic Dub 08:00
08:30 08:30
09:00 09:00
09:30 09:30
10:00 Joga + Adomas Šimkūnas Gyvai Žaidimas su pojūčiais 10:00
10:30 Pasakų joga vaikams 10:30
11:00 Molio/ raugo keramikos dirbtuvės 11:00
11:30 Žolinių apeiginis šventimas 11:30
12:00 Artoteka 12:00
12:30 Tommy Harevis Gyvai Akmenys ir mineralai Dambrelių dirbtuvės 12:30
13:00 soundcheck Molio/ raugo keramikos dirbtuvės 13:00
13:30 Sen Svaja Gyvai Lietuviški simboliai ir ženklai Valdorfo lėlyčių siuvmas 13:30
14:00 Energija, energijos netekimas ir apsauga 14:00
14:30 soundcheck Giminės jėga. Jos atkūrimas Artoteka 14:30
15:00 Dzivasil Gyvai 15:00
15:30 Molio/ raugo keramikos dirbtuvės 15:30
16:00 Nusiimk savo kaukes Moterų ratas 16:00
16:30 soundcheck 16:30
17:00 Avi Adir & Julien Moretto Gyvai 17:00
17:30 17:30
18:00 Minties žodžio galia 18:00
18:30 soundcheck 18:30
19:00 SP Orchestra Gyvai 19:00
19:30 19:30
20:00 Raguvos Gyvai 20:00
20:30 soundcheck 20:30
21:00 Etnoscope Gyvai Echo Delta 21:00
21:30 21:30
22:00 Heliocentrism Gyvai 22:00
22:30 Xuranium 22:30
23:00 23:00
23:30 23:30
08.16 Dark Whisper DohmTempo 08.16
00:30 00:30
01:00 01:00
01:30 01:30
02:00 Surfers on the waves of Chaos Gyvai 02:00
02:30 02:30
03:00 03:00
03:30 03:30
04:00 Noise Gust Fils Des Etoiles 04:00
04:30 04:30
05:00 05:00
05:30 05:30
Sekmadienis06:00 [email protected] Andrius Ramuva 06:00
06:30 06:30
07:00 Silmaril 07:00
07:30 Movita 07:30
08:00 Goasia 08:00
08:30 08:30
09:00 09:00
09:30 Todeli Gyvai 09:30
10:00 10:00
10:30 Maxi Žalvario amžiaus papuošalų dirbtuvės 10:30
11:00 Gongai Gamtinis daržas Joga 11:00
11:30 11:30
12:00 Kaouthar 12:00
12:30 Ignas Maldžiunas 12:30
13:00 13:00
13:30 13:30
14:00 soundcheck Žaidimas su pojūčiais Šiaudų sodai 14:00
14:30 Miglaukas Gyvai 14:30
15:00 15:00
15:30 Vokalinė improvizacija su Avi Adir 15:30
16:00 Žolininkystė 16:00
16:30 soundcheck 16:30
17:00 Giedrius Karaliūnas Gyvai 17:00
17:30 17:30
18:00 soundcheck Meditacinis bėgimas Senovės Baltų kostiumai 18:00
18:30 Undrai Gyvai Autentiško šokio praktika 18:30
19:00 19:00
19:30 soundcheck Chigun / Tai-chi Gintaro terapija 19:30
20:00 Undan Gyvai Lauko pirtis 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
21:30 soundcheck 21:30
22:00 Reaching the roots Gyvai 22:00
22:30 22:30
23:00 23:00
23:30 23:30
08.17 Staigmena 08.17
00:30 00:30
01:00 01:00
01:30 01:30
02:00 02:00
02:30 02:30
03:00 03:00
03:30 03:30
04:00 04:00
04:30 04:30
05:00 05:00
05:30 05:30
06:00 06:00
06:30 06:30
07:00 07:00
07:30 07:30
08:00 08:00
08:30 08:30
09:00 09:00
09:30 09:30
Pirmadienis10:00 10:00
Pagrindinė
scena
Ramybės
scena
Geltona
palapinė
Tipis Juoda
palapinė
Atskiros
palapinės