PerKūną

Marius Šmitas

Kvepavimo ir kūno praktikų ciklas skirtas susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą. Namo parsinešite visą įrankių rinkinį kasdieniniam darbui su savimi.

Senovės lietuvių vyriausias dievas – Perkūnas. Šio vardo reikšme labai simboliška – Per Kūną. Mes, žmonės ir patiriame šį pasaulį, šia realybę per savo kūną. Kūnas tai mūsų sielos ir dvasios namai. Todėl privalu jį prižiūrėti, palaikyti švarą. Švarus kūnas lengvai kalbasi su mumis, duoda aiškius patarimus ir atsakymus apie tai, kas yra svarbu, į ką reikia atkreipti dėmesį, kaip gyventi darnoje su savimi ir pasauliu.

GAIA festivaliui skirto kompleksinio užsiėmimo metu nersime gilyn į save.

Kvėpavimo pagalba perprogramuosime savo vidines sistemas, išmoksime, kaip efektyviai ir greitai galima įtakoti organizmo emocines ir fizines būsenas.

Ši praktika suteikia energijos, stiprina imuninę sistemą, reguliuoja nervų sistemos veiklą, reguliuoja hormonų išsiskyrimą ir hormoninės sistemos veiklą. Ženkliai didina atsparumą stresui. Daro didelę įtaka organizmo senėjimo procesams.

Taip pat gausite praktinį įvadą į šalčio praktikas – kaip prisijaukinti ledinį vandenį ir paversti jį geriausiu pagalbininku.

Pirmadienis
Pamiškės dvigubas tipis
10:00 PerKūną
Marius Šmitas
taplink.cc/marius.smitas