Kali Bhakti Joga

Rūta Žeimytė

Kali yra hinduistų karių išsivadavimo ir atgimimo deivė. Ji padeda uždaryti senus ciklus, sukurdama pabaigas, reikalingas naujoms pradžioms užgimti. Pirmą kartą gimusi per visišką Mėnulio užtemimą ir pilnatį Skorpione, laiku, kai patiriama giliausia tamsa prieš aušrą.

Ji atneš neapdorotos, laukinės energijos, ryžto, aistros, susikaupimo, įsipareigojimo ir nuožmaus veržlumo. Ji nesupranta žodžio pralaimėjimas, ji tęsia tol, kol bus užtikrinta pergalė. Deivė ugdo tavyje tikėjimo savimi jausmą, kad gali bėgti ir stovėti su ja (savimi). Ji liepia jums turėti stiprybės, nepriklausomybės ir padeda jums pasiekti gilius tvirtybės šulinius, kurių niekada nežinojote, išryškindama vidinį karį ir karę. Kovodama už tiesą, šviesą ir teisingumą, ji skatina jus daryti teisingus dalykus, viską suprasti ir užbaigti tai, ką pradėjote. Jei jauteisi silpna ir nepilnavertė, Kali energija padės išaugti į tikrąją galią, suteikdama nenugalimus skydus, kad galėtumėte pasveikinti kiekvieną naują dieną ir situaciją.

Jos švelnesnė pusė, kaip Kali Ma yra ta, kuri jus pamaitins ir paguos, palaikydama savo Dieviškosios Motinos energija, kai to labiausiai reikės. Kaip Kali Ma ji taip pat yra liūtė, kuri saugos savąsias ir užpuls, jei jos palikuoniui (jums) iškils grėsmė. Ji žino, kada reikalingas ir kietumas, ir švelnumas, o jos daugialypis sudėtingumas daro jos energiją tokia įdomia, apimančia tiek šviesą, tiek tamsą.

Pasiruoškite jodinėjimui ant Kali tigrų nugaros, ateitis užtikrinta, jūs saugūs jos aukščiausioje dieviškoje globoje.

Praktika skirta: baimių šalinimui, įkvėpimui, judėjimo į priekį kūrimui, kelio išvalymui ir gyvenimo tikslo išgryninimui. Mamos žaizdų gydymas, pagalba gimdant. Paleisti ir atleisti, išvalyti tamsą ir žemesnes energijas.

UŽSIĖMIMO EIGA:

 • Susitiksime patogiai apsirengę, susipažinsime.
 • Atidarysime erdvę Mantromis
 • Atliksime Surya Namaskar (Saulės Pasveikinimo) praktiką kūnui apšildyti.
 • Atliksime specialius kvėpavimus ir Hatha Yogos pozas, pritaikytas būtent Kali energijai pabudinti.
 • Atliksime vidinės Deivės meditaciją, kurioje susipažinsime su savo vidine Kali.
 • Atliksime Kali šokio praktiką, kurioje galutinai paleisime visas mus varžančias įtampas, įsitikinimus, negatyvias emocijas ir blokus..
 • Giliai atsipalaiduosime ir integruosime praktiką su Yoga Nidra praktika.
 • Pabaigsime Mantromis ir turėsime ratą, pasidalinti patirtais praktikos įspūdžiais, vaišinsimės sveikuoliškais skanumynais.

Kursime Kali altorėlį, tad jei norite, galite atnešti gėlių, eterinių aliejų, vaisių ar kristalų, tinkančių šiai energijai:

 • Kali gėlės: Raudona rožė, ar kitos raudonos, mėlynos gėlės
 • Kali vaisiai: Granatas, Raudoni obuoliai, Raudonos vynuogės, Šilauogės
 • Kali Kristalai: juodasis obsidianas, kraujo akmuo, lavos akmenys, žalias granatas, amazonito kaukolė, granatas.
 • Kali eteriniai aliejai: pačiulių, rožių, imbiero lelijų, cinamono, juodųjų pipirų, kardamono.
Šeštadienis
Raudonoji palapinė
10:00 Kali Bhakti Joga
Rūta Žeimytė