Kakavos Ceremonija ir Dainų Ratas

Aistė Marija Gazdar ir Ruta Katiliūtė

Kviečiame kartu patirti moterų rato galią, apsijungiant su kakavos medicina ir ritualinėmis dainomis. Atverti širdį, pažadinti moteriškąją ir laukinę prigimtį.

Rūta ir Aistė susibūrėme bendrai pasidalinti nesenstančia švento garso tradicija, ir jos gydančiom ir apjungiančiom galiom.

Kiekviena ceremonija yra skirtinga ir unikali, pagrįsta ir susisteminta gyvenimo paslaptyje, tačiau visiškai paprasta ir neįtikėta. Tikėkitės netikėtumo ir būkite pasirengusios būti spontaniškomis, atsipalaiduoti ir spinduliuoti savo širdį.

Patirsime elementus per sakralinį garsą, vadovaujantis meditacijomis ir sąmoningu kvėpavimu, būsime aktyvios ritualinės erdvės dalyvės judesyje, dainose, šokiuose, maldoje. Atpalaiduosime savo kūnus, mintis ir sielas gydomosiomis garso vibracijoms, kurias mes surinkome iš visų keturių pasaulio kampelių.

Mes naudojame Majų ceremoninę kakavą, paruoštą specialiai ritualam, meditacijom ir maldom. Ją ruošia Majų senolės Nana Marina Cruz, ir jų šeimos, bei bendruomenės prie Atitlano ežero, Gvatemaloje. Criollo kakavos pupelės yra surenkamos ir lukštenamos maldingomis rankomis, tada aukojamos ugniai, kuri Majų kosmovizijoje yra dieviškosios energijos, Ahau, reprezentacija, o tik tada rankomis ruošiama į vientisą kakavos masę.

Aistė Marija Gazdar yra šventyklos menų alchemikė ir studentė. Augalinio ir Laukinio maisto kaip medicina specialistė. Ceremonijų ir ritualų vedlė. Bendruomenės aktyvuotoja, knygų ir įvairių tarptautinių projektų autorė, jogė, būgnininkė, šventų dainų nešėja, meninkė, mama, vizionierė, Maestro Manuel Rufino mokinė. Apmokyta majų senolių Tata Pedro Cruz ir Nana Marina Cruz, bei kitų tradicijų sergėtojų, Jau 13 metų neša ir dalinasi kakavos medicina.

Rūta Katiliūtė (Ruti Liūtė) yra lietuvių moterų benduomenės “Raudonoji palapinė” įkūrėja. Ji yra Aromaterapeutė, refleksologė, masažuotoja ir žolininkė. Su pozityviu požiūriu ir entuziazmu, Rūta organizuoja renginius, veda įvairias paskaitas ir užsiėmimus, ir mėgsta skatinti ir šviesti žmones siekti sveiko gyvenimo būdo. Semdamasi patirties ir žinių iš gamtos, toliau tobulinasi įvairiose natūralaus gydymo sferose. Su meile, Rūta pritaiko savo žinias, patirtį ir intuiciją suteikdama unikalius seansus.

Šeštadienis
Raudonoji palapinė
17:30 Kakavos ceremonija ir dainų ratas
su Aiste Marija Gazdar ir Rūta Katiliūte
www